Pokračujeme v certifikaci BEZ BARIÉR

V roce 2012 proběhla v rámci realizace projektu Orlické hory pro všechny certifikace ubytovacích a stravovacích zařízení a turistických atraktivit z hlediska jejich dostupnosti pro osoby s pohybovým, zrakových a sluchovým handicapem.

Nyní se destinační společnost Orlické hory a Podorlicko k této certifikaci vrací a vyzývá tak poskytovatele služeb ke spolupráci

V období leden až duben 2015 proběhne kontrola subjektů, které v minulosti již certifikací prošly a získaly certifikát BEZ BARIÉR. Jedná se subjekty: hotel Studánka a hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou, Penzion Pod rozhlednou Vrbice, Penzion Podhorní Mlýn Kostelec nad Orlicí, zámek Častolovice a Chráněné dílny Kopeček.

V období duben až květen proběhne průzkum o změně stavu u subjektů, které prošly certifikací ale na certifikát nedosáhly kvůli maličkostem, které bylo za 2 roky možné potenciálně odstranit.

V poslední fázi, a tedy v období červen až prosinec proběhne průzkum a certifikace u všech subjektů, které budou mít o certifikaci zájem. Ty se již nyní mohou k certifikačnímu procesu přihlašovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , kde jim také bude poskytnuto více informací. 

Co získá držitel certifikátu BEZ BARIÉR?

Prezentaci zdarma na www.jedemetaky.cz + místo ve všech tiskovinách, které jsou vydávány pro cílovou skupinu návštěvníků ať už ze strany destinační společnosti či jiných subjektů, které se zabývají vydáváním tiskovin pro osoby s handicapem. Certifikace je zdarma.