CzechTourism partnerství - EVENTY 2017

O partnerskou spolupráci s agenturou CzechTourism se prostřednictvím hodnotícího formuláře na rok 2017 mohou ucházet realizátoři kulturních, sportovních, gastronomických a společenských eventů, které mají potenciál zvýšit příjezdový nebo incomingový cestovní ruch.

Jedná se například o následující typy akcí - hudební, filmové, divadelní, taneční nebo gastronomické festivaly, historické nebo kulturní slavnosti, významné sportovní události, závody nebo utkání v různých sportovních disciplínách.


Přihlášky obsahující typy akcí nekorespondující s cílem zvýšit příjezdový cestovní ruch a s hlavními cíli CzechTourism (např. plesy, vyhlášení ocenění, tomboly, počítačové hry, webové stránky nebo aplikace) budou z hodnocení vyloučeny.


Žádosti pro rok 2017 bude možné podat v termínu od 5. září 2016 od 8:00 do 5. října 2016 do 24:00. Žádosti vyplněné po tomto termínu nebudou do hodnocení zařazeny.


Průběh hodnocení přihlášených eventů:          
a) automatické vyhodnocení pořadí dle nastavených kritérií,
b) zhodnocení přínosu pro regiony,
c) hodnotící komise,
d) finální schválení - Ministerstvo pro místní rozvoj.
          

Informace o výsledcích: po ukončení hodnocení a po schválení Ministerstvem pro místní rozvoj budou všichni uchazeči o výsledcích řízení informováni oddělením eventů.

Odkaz na formulář pro vyplnění najdete na www.czechtourism.cz v pravém menu v záložce "Partnerství - Eventy 2017"

V případě dotazů se můžete obrátit prostřednictvím adres  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

S telefonickými dotazy v souvislosti s vyplněním formuláře nás uchazeči mohou kontaktovat od 5. 9. do 5. 10. 2016 každé úterý, středu, čtvrtek 9:00-11:00 a 13:00-15:00 na telefonním čísle: 221 580 421.