Semináře Poznejte regiony ČR 2018 na veletrhu Holiday World

Agentura CzechTourism uskutečnila v letošním roce 14. ročník semináře pro odborníky v cestovním ruchu „Poznejte regiony České republiky 2018“ v rámci veletrhu cestovního ruchu Holiday World 2018 v pátek dne 16. 2. 2018. Konferenční sál byl situován ve „venkovní hale“, která byla určena pro regiony.

Cílem seminářů je seznámit odbornou veřejnost s aktuální nabídkou jednotlivých krajů Česka, upozornit na zajímavé aktivity a akce v regionech a také na novinky v cestovním ruchu v novém kalendářním roce. Ty představili během dopoledního a odpoledního bloku představitelé destinačních managementů, turistických oblastí a krajů, zástupci Prague City Tourism a Národního památkového ústavu.

Novinky v Orlických horách a Podorlicku byly představeny hned dvakrát, a to v dopoledním bloku zástupcem Královéhradeckého kraje Ing. Janem Špeldou a v odpoledním bloku zástupcem destinační společnosti Východní Čechy Mgr. Josefem Rychterem.

Semináře se zúčastnilo 65 odborníků cestovního ruchu z řad průvodců, zaměstnanci cestovních kanceláří, informačních center a zástupci médií.