Účast na webináři JAK NA SÍTĚ

Kancelář OHP se 18.2.2021 zúčastnila celodenního webináře pod vedením lektorky Elišky Vyhnánkové, jenž zorganizovala Centrála cestovního ruchu Královéhradeckého kraje.

Interaktivní webinář se zabýval praktickými otázkami, zaměřenými především na marketing v online prostoru sociálních sítí Facebook a Instagram. Dopolední část byla věnována nejdříve Facebooku. Hovořilo se o algoritmech filtrování jednotlivých příspěvků, udržení pozornosti uživatelů i vytváření zajímavého obsahu. Na programu byla také otázka bezpečnosti účtů a měření úspěšnosti jednotlivých příspěvků. Stejně jako u Facebooku byla doporučena i v rámci Instagramu vhodná strategie a plánování. Odpolední druhá část webináře byla věnována Instragramu. Kromě praktických ukázek byly představeny úspěšné účty a kampaně, ze kterých lze čerpat nápady. Zajímavé byly také tipy a triky k vytváření obsahu, ale i možné nástroje pro analytiku.

Webinář Jak na sítě přinesl spoustu podnětných poznatků nejen o tvorbě příspěvků a jejich propagaci na sociálních sítích, ale také o jejich fungování a principech.