Dražba Zvonu a konec aukce

Zvonař Jan Šeda věnoval nadaci Na kole dětem 14 zvonů. Jeden z nich, který s námi projede celou trasu Cyklotour bude vydražen a výtěžek z dražby poukázán na konto veřejné sbírky nadačního fondu. Aukce bude probíhat po celou dobu cyklotour a to prostřednictvím serveru www.sportovniaukce.cz.

Aukce bude spuštěna 31.5.2017 před polednem na adrese http://www.sportovniaukce.cz/homepage/auction/733 . (Do doby spuštění aukce nelze přihazovat.) Přihazovat  lze jak prostřednictvím serveru http://www.sportovniaukce.cz nebo přímo na náměstích a návsích u moderátora cyklotour. Příhoz učiněný na náměstí či návsi bude zveřejněn pod názvem "Peloton" a to poté, kdy nám vydražitel sdělí své osobní údaje tak, abychom ho mohli kontaktovat v případě, že by se stal vítězem dražby.

Aukce bude ukončena po dojezdu do Rouchovan 10.6.2017 v 17:30 hodin.

Zvon je bronzový,  cca 3 kg vážící o výšce cca 20 cm a je umístěn na konzoli znázorňující vysoké kolo. Vyvolávací cena zvonu je 7 tis. Kč. O průběhu aukce budeme pravidelně informovat i na našich webových stránkách.

Přečtěte si pravidla aukce.

Průběh aukce

Dražba zvonu nakonec přinesla krásnou částku 20 433,- Kč na transparentní účet projektu rekondiční pobyty onkologicky nemocných dětí. Děkujeme všem kteří se dražby zúčastnili. Josef Zimovčák osobně předal zvon vítězi dražby, který připravil mistr zvonař Jan Šeda z Deštného v Orlických horách  z Ateliéru zvonaře a hrnčířky. Veřejnost mohla být účastna i jeho odlévání. Jeho nový majitelé jsou manželé Králíkovi z Hodonína, kterým děkujeme.