Projekt Marketingová kampaň a podpora destinace OHP - 1. část

Číslo projektu: CZ.1.13/3.2.00/14.00866.

Tento projekt je spolufinancován z programu Regionální operační program NUTS II Severovýchod, číslo programu: CZ.1.13, Prioritní osa: 13.3, název osy: cestovní ruch, číslo oblasti podpory: 13.3.2, název oblasti podpory: Marketingové a koordinační aktivity v oblasti cestovního ruchu.

Spolufinancování ROP Severovýchod.

Veřejná výzva - www.mojeorlickehory.cz

Veřejná výzva

„Máte zajímavou nabídku pro turisty? Prezentujte ji zdarma na www.mojeorlickehory.cz"

Je to jednoduché, stačí se zaregistrovat.

Projekt „Marketingová kampaň a podpora destinace Orlické hory a Podorlicko – 1.část“, registrační číslo CZ CZ.1.13/3.2.00/14.00866, který je financován z Regionálního operačního programu NUTS II Severovýchod.

Prezentační akce 2014

Během roku 2014 se destinační společnost Orlické hory a Podorlicko účastnila několika prezentačních akcí k zajištění publicity projektu Marketingová kampaň a podpora destinace OHP - 1. část a k distribuci propagačních materiálů, které byly v rámci projektu vydány:

11. dubna 2014 Setkání s biatlonisty v Letohradě

11. května 2014 Dny rodiny v Jiráskových sadech Hradec Králové

16. - 17. května 2014 Miedzynarodowe targi turystyki Opole

24. května 2014 O poklad na stříbrném rybníku Hradec Králové

 

 

 

Březnové veletrhy

Dovolená a Region Ostrava

Infotour a cykloturistika Hradec Králové. 

Při 15. ročníku veletrhu cestovního ruchu se mohli návštěvníci seznámit s nabídkou cestovních kanceláří,  dotovaných  zájezdů pro seniory, s  možnostmi  pro cykloturistiku,  s  nabídkou ubytování v regionu i celé České republice.  Představili se tradiční i nově vznikající muzea, zástupci téměř všech krajů České  republiky představili  turistické zajímavosti  ve  svých regionech, lázeňské subjekty a  hotely nabídly wellness pobyty.

Mimo tuzemských vystavovatelů, kdy  byli  letos přítomni zástupci téměř ze všech krajů  ČR, se představili již tradičně vystavovatelé z  Polska a Slovenska. Příjemným obohacením byla účast Slovinské centrály cestovního ruchu  a Chorvatské centrály cestovního ruchu  a nově účast dalších větších cestovních kanceláříCelkem se veletrhu zúčastnilo 133 vystavovatelů a přibližně 5 000 návštěvníků. Zdroj: www.infotourhk.cz

Z Prahy do Orlických hor a Podorlicka

Tisková zpráva a fotodokumentace k veletrhu Holiday world Praha 2014.