Veřejná výzva "Systém na podporu zvýšení návštěvnosti gastronomických zařízení destinace Orlické hory a Podorlicko"

Veřejná výzva – „Systém na podporu zvýšení návštěvnosti gastronomických zařízení destinace Orlické hory a Podorlicko“

 dovolujeme si Vás oslovit s nabídkou možnosti zapojení do systému zaměřeného na podporu zvýšení návštěvnosti gastronomických zařízení v oblasti Orlické hory a Podorlicko. Vaše zařízení jsme vybrali jako jedno z těch, které bychom rádi do tohoto systému přizvali.

 Destinační společnost Orlické hory a Podorlicko připravila v rámci projektu „Marketingová kampaň a podpora destinace Orlické hory a Podorlicko – 1. Část“, propagační materiál „Upoutávková motivační karta“, který je distribuován mezi širokou veřejnost, s cílem zaujmout co nejvíce návštěvníků a nabídnout jim získání určitých výhod v případě pobytu v Orlických horách a Podorlicku.

 Koncept motivačního systému:

-          Zájemce navštíví webový portál www.mojeorlickehory.cz, zde naleznou banner Motivační karty, kliknutí na banner a zadáním emisního čísla své karty získají slevový kupon na jednorázovou slevu do jednoho ze zapojených restauračních zařízení

-          Na každou motivační kartu lze získat pouze jeden slevový kupon

Výhody pro Vás:

-          Prezentace Vašeho objektu na webovém portále www.mojeorlickehory.cz

-          O Vašem gastronomickém zařízení má možnost dozvědět se široké spektrum osob (včetně zahraničních návštěvníků)

-          Motivace návštěvníků navštívit právě Vaše gastronomické zařízení

Jak se do motivačního systému zapojit:

-          Nahlásit svůj zájem o zapojení do systému na kontakt Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do pátku 13.9.

-          Poskytnutí slevy 10 % na konzumaci ve Vašem gastronomickém zařízení

-          Seznámit zaměstnance restaurace s poskytováním slevy při předložení kuponu

 Pokud Vás výzva zaujala, zašlete nám své kontaktní údaje a fotografii Vašeho zařízení do pátku 13.9. na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .