Orlické hory a Podorlicko ve vás probudí touhu cestovat

Měsíc březen bude opět plný veletrhů cestovního ruchu. Pestrou nabídku destinace Orlické hory a Podorlicko vám představíme na veletrhu v Ostravě, Hradci Králové, Jablonci nad Nisou, ale také v polských Katovicích.
Měsíc březen odstartujeme veletrhem Dovolená a region, který se bude konat v termínu 2. – 4. března v Ostravě. Kromě bohaté nabídky Orlických hor a Podorlicka pro aktuální zimu se vás již budeme snažit nalákat do naší destinace na atraktivity pro jarní a letní období. Naleznete zde široké možnosti pro cyklisty, milovníky vodních sportů nebo adrenalinu. Samozřejmě budeme myslet také na rodiny s dětmi, nebo na ty, co si chtějí prostě jen odpočinout třeba ve wellness centru. Navštivte nás tedy na stánku Královéhradeckého kraje a sami si vyberte.
Dalším veletrhem, kde se Orlické hory a Podorlicko představí je Infotour a cykloturistika, který proběhne v termínu 15. – 17. března v Hradci Králové. Nový pořadatel se rozhodl tento tradiční veletrh pojmout velmi atraktivně. Letos na Vás tedy kromě široké nabídky z oblasti cestovního ruchu čeká bohatý doprovodný program, jako například veslařské trenažery, soutěže pro děti atd. Spolu s námi přijedou také bytosti z naší pohádkové říše. Navštivte nás tedy na stánku Orlické hory a Podorlicko.

V předposledním březnovém týdnu zavítáme na veletrh Euroregion v Jablonci nad Nisou, který se koná 22. – 24. března. Informace z regionu Orlické hory a Podorlicko získáte v expozici destinační společnosti Východní Čechy.
A ještě něco navíc. Pro vaše pobavení si destinace Orlické hory a Podorlicko připravila na každý veletrh nějaké překvapení. Co to bude? Nechte se překvapit a navštivte nás na některém z výše jmenovaných veletrhů.
Březen uzavřeme posledním víkendem, kdy svou se Orlické hory a Podorlicko představí polským sousedům na veletrhu v Katovicích.

Nenechte si tedy ujít možnost poznat naši nabídku. Budeme se těšit, že nás navštívíte nejen na veletrzích, ale zavítáte také k nám do Orlických hor a Podorlicka.

Účast na veletrzích je podpořena z projektu:
„Marketingová kampaň a podpora destinace Orlické hory a Podorlicko – 1. část“, reg. číslo CZ.1.13./3.2.00/14.00866.

Spolufinancování ROP Severovýchod.